زمستان در راه است ، آماده بازار داغ طلا باشید

زمستان و کریسمس در راه است ، اما بازار داغ طلا را از دست ندهید
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 12, 2020 | 08:50 زمان مطالعه 2 دقیقه

خود را مجهز و آماده کنید ، زمستان در راه است! ممکن است این دوره سختی برای ایالات متحده باشد ، اما برای بازار طلا بسیار بهتر است.

شاید بعضی از شما امسال برف را دیده باشید ، اما زمستان نجومی هنوز در پیش است. متأسفانه ، می تواند واقعا زمستانی تاریک باشد. به جای جنگ های شاد گلوله برفی و ساختن آدم برفی ، ما مجبوریم با ویروس کرونا مبارزه کنیم. واکسن ها قطعاً کمک خواهند کرد (اولین دوزهای واکسن فیزر در این هفته تجویز شده است) ، اما توزیع گسترده آنها فقط از سال آینده آغاز می شود.

بنابراین ، ما هنوز باید با این بیماری همه گیر در اینجا و اکنون مقابله کنیم – همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است ، تعداد موارد ابتلا به کرونای روزانه هنوز بیش از 200000 مورد در ایالات متحده است.

موارد در حال افزایش یک چیز است ، اما تعداد فزاینده ای که در بیمارستان مربوط به کرونا است ، مسئله دیگری است ، حتی وحشتناک تر. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود ، تعداد بیماران در بیمارستان های ایالات متحده به دلیل افزایش پس از مراسم  جشن شکرگذاری به رکورد 100000 نفر رسیده است.

نکته مهم این است که ممکن است اوضاع حتی بدتر شود ، زیرا مردم در زمستان وقت بیشتری را در خانه می گذرانند و اجتماعات بزرگ خانوادگی در ایام کریسمس و هانوکا هنوز پیش روی ما هستند …

من می دانم که شما از تاریخ در مورد اپیدمی خسته شده اید. و من در مورد همه گیری نمی نویسم زیرا من اپیدمیولوژیست شده ام یا می خواهم شما را بترسانم. برای این همه آنچه شما باید انجام دهید این است که عناوین مطبوعات را بخوانید یا برای مدتی تلویزیون تماشا کنید. من همه گیری را پوشش می دهم زیرا هنوز بر اقتصاد جهانی تأثیر می گذارد ، و به ویژه ، دلیل کند شدن رشد اقتصادی ایالات متحده را توضیح می دهد.

 ببینید ، در تابستان و پاییز سال 2020 ، اقتصاد آمریکا دوباره به عقب برگشت. اما این ممکن است آهنگی از گذشته باشد. همانطور که من در گزارش روز سه شنبه (8 دسامبر) گزارش بنیاد طلا نوشتم ، گزارش وضعیت اشتغال در ماه نوامبر به طرز ناامیدکننده ای ضعیف بود ، و داده های با تکرار بالا نیز به کندی اشاره دارد. به عنوان مثال ، در هفته های اخیر تعداد غذاخوری ها و رستوران ها و همچنین رزرو هتل و هواپیمایی کاهش یافته است.

بنابراین ، افزایش شیوع ویروس کرونا باعث کند شدن اقتصاد می شود. تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها ، حتی کسانی که قبلاً در مورد خطرات اپیدمیولوژیک تردید داشتند ، نگران ابتلا به ویروس و در نتیجه کاهش فعالیت اجتماعی خود هستند.

با این حال ، آخرین عوامل کاهش اقتصادی نیز عوامل دیگری دارند. اول ، بهبود قبلی ناشی از آمار پایین و پایان قرنطینه بزرگ بود. بحران اقتصادی عمیقی که در بهار مشاهده شده است ، همراه با محدودیت های ویروس کرونا ، دیگر تکرار نخواهد شد.

بنابراین ، بهبود اولیه سریع بود ، اما سرعت رشد اقتصادی باید کند شود. دوم ، سیاست مالی آسان به افزایش تولید ناخالص داخلی کمک کرد ، اما کنگره تاکنون نتوانسته است در مورد بسته محرک دیگری توافق کند.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده