چرا بیت کوین ؟ : به یک دلیل

ارز دیجیتال بانک مرکزی مورد موافقت بانک های مرکزی دنیا
اخبار اقتصادی sarayetala نوامبر 21, 2020 | 16:24 زمان مطالعه 2 دقیقه

مارکت واچ  قبلاً پستهای مرا را به ندرت می گرفت اما مدتهاست که این کار را انجام نداده است. شاید آنها فکر کنند که من برخی از مقاله های آنها یا موارد دیگر را مسخره می کنم. نمی دانم چه چیزی این ایده را به آنها می دهد. من واقعاً مارکت واچ را چه با بیان کنایی و چه غیر کنایی مفید می دانم.

اما به هر حال ، امروز صبح مقاله ای همراه با سر و صدای زیاد بیت کوین منتشر شد.

“بیت کوین به عنوان شکلی از طلای دیجیتال همچنین شاهد طلوع آفتابی دوباره است. ما شاهد باز شدن دروازه سد سیاست های پولی هستیم. چارلز هایتر ، بنیانگذار و مدیرعامل کریپتو کومپار، یک شرکت درگیر مقایسه و تجزیه و تحلیل داده های بیت کوین ، به مارک واچ گفت: بستن دروازه سد دشوارتر از باز کردن آن است.

بیت کوین نوعی طلای دیجیتال نیست. این یکی از جالب ترین مواردی است که من تاکنون در مقالات دیده ام. مسلماً من یک طلای قدیمی هستم که ارزش قلمداد خود را می دانم. اما به نظر من بیت کوین یک مفهوم دیجیتالی است. یکی که فکر می کنم دولت ها با راحتی بیشتری می توانند آن را نسبت به منابع طلای واقعی کنترل کنند. برای بوت شدن ، بچه های دیجیتال با اسلحه های بدنی از انبارهای خود محافظت نمی کنند ، فقط ممکن است هک یا ویروس های مجازی باشد.

1 دلیل منطقی

وقتش رسیده بود بیت کوین روز فنی خود را در زیر نور آفتاب سپری می کند و فقط در این هفته NFTRH هدف را از ابتدای سال 2020 برای آن هدف قرار داده است. با توجه به دلیل منطقی مغذی مانند موارد بالا و سنگین شدن پول با انرژی شتابان شروع به افزایش می کند ، بدون اینکه بخواهم قرائت بیش از حد در این نمودار هفتگی را یادآور شوم ، من فکر می کنم این می تواند در اینجا احتمالاً برای پشتیبانی در سطح 12500-13500 عقب بماند.

اما اگرچه من در ابتدا فکر می کردم که این یک جهش در بازار کساد است (A-B-C در اینجا درج شده است) ،اگر C بالاتر از بالاترین سطح در سال2017 یعنی  19870.62 باشد، پایین ترین سطح در B نشانگر یک بازار پررونق خواهد بود.

من سود نیمی از موقعیت GBTC خود را برداشتم و بیشتر سرمایه اصلی را حذف کردم. به نظر می رسید تا زمانی که BTC / USD بین A-B-C یا بازار پررونق مصمم باشد، این یک کار منطقی باشد.

در همین حال ، برای ما طرفداران معاملات طلای قدیمی ، در حال طی کردن روندی سالم هستند زیرا طلا در حال حاضر انبوهی از پناهندگان پولی را که در اوایل سال بسیار پر دردسر 2020 با زانو روی آن سوار بودند ، را رها می کند. قرن هاست که طلا توسط انسان ها ارزش گذاری می شود. این صرف نظر از اینکه بیت کوین چه کاری انجام می دهد، خوب خواهد بود .

برچسب ها :

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده