تلاش بازار برای طی کردن روند معکوس قیمت طلا

سرمایه گذاری طلا قیمت سال 2021
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 10, 2020 | 11:26 زمان مطالعه < 1 دقیقه

هفته گذشته قیمت طلا و نقره سعی در صعود و روند معکوس داشتند. آنها شکست خوردند، امروز صبح ، پس از کمی صعود بدون تغییر تا حدود نیمه شب باقی ماندند. ناگهان فروشندگان حاضر شدند و تا حدود ساعت 3:30 بامداد بامداد ، فروش متوسط بود. تا ساعت 3:30 بامداد ، فروشندگان در حال جبران بودند و طلا را در حدود 20.00 دلار و نقره را در حدود 0.50 دلار رها کردند.

طی یکی دو ساعت گذشته ، هر دو طلا و نقره تقریباً نیمی از ضررهای خود را پس گرفته اند اما با این وجود، بد به نظر می رسند. انتظارات ما تغییر نکرده است ، ما در یک روند نزولی قرار داریم و انتظار داریم فروش بسیار بیشتری ظاهر شود. بدیهی است که ما نه می توانیم آینده را پیش بینی کنیم و نه سعی در انتخاب بالا یا پایین را داریم. از این مرحله ، انتظار پایین ترین سطح این الگو و احتمالاً حتی پایین تر را داریم.

ما هنوز میل به خرید پلاتین داریم که امروز نیز تحت فشار است. تفاوت بین طلا ، نقره و پلاتین روند غالب آنها است. در حال حاضر ، فروش در پلاتین فرصتی برای خرید است. در اینجا سه گزینه برای فلزات وجود دارد: روند فعلی ادامه دارد ، آنها می توانند معکوس یا ترکیبی از هر دو باشند.

بهترین راه برای انجام معاملات آن تا زمانی که تغییری ایجاد نشود ، فروش طلا و نقره در صعود قیمت ها و خرید پلاتین درنزول قیمت­ها است. همیشه در مسیر کمترین مقاومت باشید و خود را در بالاترین سمت احتمال قرار دهید.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده