پای طلا و نقره بار دیگر به سمت اتحادیه اروپا باز می شوند.

پای طلا و نقره مجددا به اتحادیه اروپا باز شد
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 12, 2020 | 09:39 زمان مطالعه 2 دقیقه

پای طلا و نقره بار دیگر به سمت اتحادیه اروپا باز می شوند. فلز زرد 0.11٪  به رنگ قرمز(منفی یا ضرر) است و قیمت اونس طلا 1836 دلار معامله می شود زیرا در جلسات اخیر حتی خروج بیشتر ETF مشاهده شده است. به نظر می رسد که نقره به پایین­ترین ارتفاع در نمودار روزانه رسیده است و سطح اصلی پشتیبانی بعدی برای تماشای پایین ترین موج قبلی 21.89 دلار است زیرا شکست در آنجا ممکن است به معنای تسریع در ضرر باشد.

پس از ارائه معاملات  منفی از ایالات متحده ، شاخص های منطقه آسیا پاک نیز با مشکل روبرو شدند. Nikkei 225  ، 0.23٪ پایین تر و ASX نیز 0.67٪ سقوط کرد. کامپوزیت شانگهای در چین عملکرد بهتری داشت و دقیقاً بالاتر از حد معامله شد.

از نظر اخبار ، برگزیت همچنان بر شبکه های خبری تسلط دارد. نخست وزیر انگلیس جانسون و وون در لاین نماینده اتحادیه اروپا هر دو توافق کردند که باید در مورد آینده مذاکرات تا این یکشنبه تصمیم گیری شود. در حال حاضر انگلستان احساس می کند که اتحادیه اروپا به حاکمیت این کشور احترام نمی گذارد. بوریس ادامه داد که هیچ ملتی نمی پذیرد که شخص دیگری آبهای آن را کنترل کند.

ایالات متحده دور هم جمع شده است تا یک لایحه بودجه موقت را تصویب کند تا از تعطیلی دولت جلوگیری کند. به نظر می رسد این تنها چیزی است که آنها می توانند در کپتول هیل در مورد آن توافق کنند زیرا مسائل بیشتری در مورد محرک مالی وجود دارد. میچ مک کانل سرخوردگی خود را در مورد رد آخرین پیشنهاد کمک به حزب جمهوریخواه توسط دموکرات ها ابراز کرده است.

حوادث امروز اروپا را تحت نظر داشته باشید زیرا رهبران قرار است در بروکسل با هم دیدار کنند و در مورد هماهنگی بیشتر در مورد همه گیری کرونا بحث کنند. آنها همچنین قرار است درباره موضوعاتی مانند تغییر اقلیم و امنیت مذاکره کنند.

امروز ما منتظر تولید ناخالص داخلی انگلستان ، تولیدات صنعتی و تولیدی ، تصمیم نرخ ECB ، مطالبات اولیه بیکاری ایالات متحده و آخرین تراز بودجه فدرال هستیم. ما همچنین نظرات معاون فرماندار BoC و لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا را دریافت می کنیم.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده