روند نزولی بازار معاملات آتی طلا

روند نزولی معاملات آتی طلا
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 12, 2020 | 09:22 زمان مطالعه 2 دقیقه

معاملات آتی طلا در معاملات فعال امروز به سودهای جزئی دست یافت، با معامله قرارداد فوریه 2021 کمکس قبل از بهبودی به 1831.50 دلار رسید. از ساعت 3:40 بعد از ظهر معاملات آتی طلای EST پس از معامله در سود خالص 1.10 دلار (+ 0.06٪) در حال حاضر در 1839.40 دلار ثابت است.

امروز سازمان غذا و داروی آمریكا بیانیه ای را كه توسط كمیسر استفان ام. هان ، ام.دی ، نوشته شده است ، منتشر كرد و گفت كه FDA جلسه كمیته مشورتی را برای بحث در مورد اجازه دادن به یك كاندیدای واكسن کرونا به عنوان بخشی از بررسی آژانس در مورد داده های ایمنی و اثربخشی برگزار كرد.

“برای نزدیک به 11 ماه ، همه ما یاد گرفته ایم که در یک وضعیت عدم اطمینان زندگی کنیم و کار کنیم ، با” وضعیت عادی جدید “سازگار می شویم زیرا بیماری همه گیر کرونا به شدت بر شیوه زندگی ما تأثیر گذاشته است ، و همچنین به طرز فجیعی جان صدها هزار آمریکایی را گرفته است. “

وی در ادامه به نیاز فوری اقدامات متقابل پزشکی برای تشخیص ، درمان و جلوگیری از ویروس کرونا پرداخت. به همین منظور ، تمرکز این جلسه “گام مهمی در روند” اعطای مجوز استفاده اضطراری برای واکسنی برای پیشگیری از کرونا بود که توسط  فیزر با مشارکت بیونتک ارائه شده است.

در بیانیه آلبرت بورلا ، مدیر اجرایی فیزر ، آمده است: “ثبت پرونده در ایالات متحده یک نقطه عطف مهم در سفر ما برای تحویل واکسن کرونا به جهان است و اکنون ما تصویر کاملی از اثر و ایمنی واکسن خود داریم. ، که اعتماد به نفس بالقوه ای را برای ما فراهم می کند.

اکنون این پنل FDA است که رأی می دهد آیا آنها تأیید واکسن فایزر و بیونتک را برای استفاده اضطراری در روز پنجشنبه توصیه می کنند یا خیر. این بدان معنی است که استفاده اضطراری از واکسن می تواند از اوایل جمعه آغاز شود.

در حالی که این واقعاً یک معجزه پزشکی است که واکسنهایی با میزان کارآیی فوق العاده بالا در مدت زمان کوتاهی تولید شده اند ، اما خسارت مالی و عواقب اقتصادی بعدی را نمی توان نادیده گرفت. علاوه بر سیاست های پولی بسیار سازگار توسط فدرال رزرو ، خزانه داری ایالات متحده در حال حاضر حدود 3 تریلیون دلار برای تهیه اولین لایحه محرک مالی (قانون مراقبت) که اوایل سال جاری تصویب و اجرا شده بود ، هزینه کرده است.

در حالی که کنگره ، سنا و دولت فعلی نتوانسته اند بر سر یک بسته جدید تسکین دهنده ویروس کرونا توافق کنند ، اما نیاز به محرک های مالی اضافی روز به روز بیشتر می شود. تقریباً 12 میلیون آمریکایی بیکار که به مزایای تمدید شده اعتماد کرده اند در اواخر این ماه پایان می یابد وقرارداد 40 میلیون آمریکایی که تحت مهلت قانونی تخلیه قرار گرفته اند نیز در این ماه در تاریخ 31 دسامبر منقضی می شوند.

به همین دلیل است که بسیاری از تحلیلگران از جمله خود من بر این باورند که اگر محرک های مالی بیشتری ایجاد شود ، تا چه زمانی طول می­کشد و چه مقدار است. با محرک های مالی اضافی به عواقب اقتصادی که پس از پایان همه گیری ایجاد خواهد شد ، افزوده می شود. از این رو کسری بودجه برای سال مالی 2021 می تواند بسیار بیشتر از کسری بودجه ثبت شده در سال جاری باشد. قطعاً این اقدامات و هزینه های لازم توسط دولت باعث کاهش ارزش دلارمی­شود و بالعکس برای قیمت طلا در سال آینده بسیار صعودی خواهد شد.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده