استراتژی قیمت نقره برای آذر ماه 1399

استراتژی قیمت نقره در سال 2021 و سال 1400
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 7, 2020 | 15:33 زمان مطالعه 2 دقیقه

پس از نهایی شدن نتایج انتخابات ، بازارها بر همه گیری ویروس کرونا و محرک های مالی بیشتری تمرکز خواهند کرد. چشم انداز یک کنگره تقسیم شده شانس کمی برای افزایش مالیات یا مراقبت های بهداشتی و اصلاحات فناوری باقی می گذارد.

سایر اخبار این هفته ، بانک فدرال نرخ صندوق های فدرال رزرو خود را بدون تغییر و برنامه QE خود را بدون تغییر 120 میلیارد دلار در ماه باقی گذاشت در حالی که بانک انگلیس برنامه QE خود را 150 میلیارد پوند افزایش داد.

این خبر شاخص دلار را به پایین ترین سطح دو هفته ای رساند در حالی که قیمت نقره به بالاترین قیمت در دو هفته و طلا در بالاترین سطح در هفته گذشته قرار گرفت.

با نگاهی به عملکرد نقره / طلا امروز صبح ، همراه با کاهش سه هفته ای سهام SPDR Gold ، معامله گران در حال اجاره بازار به صورت گسترده هستند. پنجشنبه ، هنگامی که جنون خرید به پایان رسید ، طلا 2.7٪ افزایش داشت ، و جمعیت FOMO دوباره چنته را در دست دارند.

ما دیدیم که آن معامله گران صبح جمعه را تعقیب می کنند و طلا را تا محدوده مقاومت 3 ستاره مورنینگ اکسپرس از 1962.1-1970هل می دهند. در طول 20 سال گذشته با مشتری کار کردم ، متوجه شدم مهمترین خطر یک معامله گر در هر روز ، بازارها یا استراتژی آنها نیست. بلکه احساسات آنها است.

ما همیشه سعی در طراحی استراتژی هایی داریم که احساسات را از بین ببرد و با ایجاد یک برنامه تجاری اجرایی و یک استراتژی انتخابی به شما ریسک / پاداش مطلوبی برای حرکت “بزرگ” بدهد. اگر مدت زمان طولانی با ما کار کرده اید ، ما یک فراخوان در آوریل را با نقره بیان کردیم که شروع به مشارکت کردن در این آخرین موج کرد.

در حالی که ما تماس صعودی خود را با بیت کوین ، مس ، طلا ، نقره و نفت (Q3 2021) تأیید می کنیم ، عدم موفقیت حزب دموکرات در بدست آوردن “موج آبی” به این معنی است که بسیاری از ابتکارات سیاست ها و پیشنهادهای هزینه ای کم رنگ می شوند.

با سال 2021 در گوشه و کنار ، ما یک راهنمای مرجع و تقویم آتیه 2021 با عرضه محدود ارسال می کنیم. این راهنما منبع خرید شما برای تاریخ گزارش دولت و صنعت ، مشخصات قرارداد ، قراردادهای آتی و تاریخ انقضا گزینه ها است. * این راهنما فقط برای ساکنان ایالات متحده موجود است. تقویم جیبی Blue Line Futures 2021 را می توانید در اینجا درخواست کنید.

استراتژی آتی مارس مینی سیلور

در حالی که بسیاری از مشتریان موجود ما از استراتژی Mini 1000 oz silver  در دسامبر استفاده می کنند ، ما با خرید قرارداد ONE 1000 oz هر 25000 دلار در 24.75 با توقف در 19.75 ، تا ماه مارس در حال پیشرفت هستیم. انجام چنین کاری در حالت ایده آل 5000 دلار ریسک دارد. ما به دنبال یک هدف نقره 34.75  دلاری هستیم که سود 10،000 دلاری را برای شما فراهم می کند.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده