سرنوشت مبهم قیمت جهانی طلا

بهترین سهام بازار طلا از دیدگاه برنت کوک
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 19, 2020 | 19:06 زمان مطالعه < 1 دقیقه

روز سه شنبه ، قیمت جهانی طلا طلا یک جلسه ناپایدار داشت و از 10 دلار به بالاتر 10 دلار رسید و سپس پایین آمد و در اطراف رده متوسط بسته شد. طلا ماه ها است که در روند نزولی قرار دارد و سرانجام به نظر می رسد کاملاً در حال سقوط است. امروز صبح حدود ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت ایالات متحده ، ناگهان طلا حدود 12 دلار سقوط کرد. این خودشان این را تایید نکرده اند. با این حال ، به نظر می رسد این شروع یک حرکت رو به پایین بزرگتر است.

نقره ، در همان روند نزولی ، سرنوشت طلا را نداشته است. با این حال ، این می تواند در گوشه و کنار باشد. نقره بهتر از طلا نگه داشته است ، اما این نیز می تواند امروز تغییر کند. ما منتظر می مانیم و تا تغییر الگوریتم در آنجا خواهیم ماند. در حال حاضر ، آن روز بسیار دورتر به نظر می رسد. به یاد داشته باشید ، شرایط می توانند در هر زمان بدون هشدار تغییر کنند.

پلاتین حرکت خود را دقیقاً در جهت مخالف آغاز کرده است. به نظر می رسد عملکرد قیمت آن برعکس طلا و نقره شده است. ما دیروز صبح به پلاتینوم مناسب برگشتیم و به دنبال یک تجمع طولانی مدت هستیم.

چیزی که ما به طور قطع می دانیم: در واقع ندانستن است. اما ما همچنان روند و عمل قیمت را دنبال خواهیم کرد. هیچکس نمیتواند آینده را پیش بینی کند؛ ما فقط می توانیم ریسک را مدیریت کرده و از قوانین پیروی کنیم.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده