کمپانی نیومونت 500 میلیون دلار برای رفع تغییرات آب و هوایی سرمایه گذاری می کند

کمپانی نیومنت نیومونت اعلام کرد که 500 میلیون دلار در ابتکارات تغییر اقلیم سرمایه گذاری خواهد کرد.
اخبار اقتصادی sarayetala دسامبر 12, 2020 | 08:35 زمان مطالعه < 1 دقیقه

نیومونت اعلام کرد که طی 5 سال آینده ، از سال 2021 تا 2025 ، 500 میلیون دلار در ابتکارات تغییر اقلیم و گازهای گلخانه ای ، سرمایه گذاری خواهد کرد.

نیومونت اخیراً متعهد شده است که هدف پیشرو در صنعت کاهش 30 درصدی انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) تا سال 2030 را تحقق بخشد ، و هدف نهایی آن صفر شدن کربن تا سال 2050 است.

طبق بیانیه شرکت ، این سرمایه گذاری به شناسایی و ساخت مسیرهای لازم برای دستیابی به اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از طریق استفاده از انواع فن آوری ها ، از جمله انرژی های تجدید پذیر ، برق ، تعویض سوخت و جذب کربن کمک خواهد کرد.

این مسیرها شامل پروژه های تحقیقاتی مانند آزمایشی فن آوری های جدید ، سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر و بهبود ذخیره انرژی ریز شبکه است.

نیومونت همچنین در حال اجرای یک استاندارد جدید سرمایه گذاری در زمینه انرژی و آب و هوا است تا بهبود بهره وری انرژی ، رسمی سازی تلفیق فن آوری های ریز شبکه و ادغام معیارهای انرژی در سیستم های کنترل فرآیند ما را به همراه داشته باشد.

نیومونت پیشروترین شرکت طلا در جهان و تولید کننده مس ، نقره ، روی و سرب است. سبد دارایی کلاس جهانی این شرکت در حوزه های قضایی معدن به آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، استرالیا و آفریقا متصل است. نیومونت تنها تولید کننده طلا است که در فهرست S&P 500 ذکر شده است. نیومونت در سال 1921 تاسیس شد و از سال 1925 تجارت عمومی خود را شروع کرد.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده