برای محافظت سرمایه در برابر تورم و هرج و مرج اقتصادی، به مقداری طلا نیاز دارید.

تورم و قیمت جهانی طلا
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 5, 2020 | 17:41 زمان مطالعه 2 دقیقه

برای محافظت سرمایه در برابر تورم و هرج و مرج اقتصادی، به مقداری طلا نیاز دارید.

جیم کرامر از شبکه CNBC و مجری برنامه Mad Money گفت: ممکن است قیمت طلا در الگوی تثبیت گیر افتاده باشد، اما اکنون زمان شروع ساخت فرصت در بازار فلزات گرانبها است.

کرامر خاطرنشان کرد که صرف نظر از انتخابات ،عواملی وجود دارد که تثبیت طلا را به یک ضرورت تبدیل می کند. وی می گوید همه گیری COVID-19 همچنان در ایالات متحده گسترش

می یابد و اقتصاد را ویران می کند. در عین حال ،افزایش فشارهای تورمی همچنان محرک های بی سابقهی اقتصادی را در بازارهای مالی  بی اثر میکند.

راهکار شما برای بیمه کردن سرمایه خود در برابر تورم یا هرج و مرج اقتصادی چیست؟ سنتی ترین

سرمایه گذاری تاریخ! شما به مقداری طلا نیاز دارید.

بیشتر بخوانید : استراتژی های پیش بینی قیمت نقره در سال 2021 / سال 1400

کرامر به نقل از تحقیق کارولین بوروردن، کارشناس بازار کالا و تحلیلگر فیبوناچی در FibonacciQueen.com  میگوید که طلا به نقطه آغاز رالی صعود رسیده است.

وی گفت: نمودارها ، همانطور كه كارولین بوروردن تفسیر كرده است ، نشان می دهند كه قیمت طلا می تواند فضای بیشتری برای رشد داشته باشد و این مطمئنا با پس زمینه فعلی كه در اخبار می بینیم متناسب است.

بر اساس تحلیل بورودن ، تا زمانی که بازار بتواند حمایت خود را از پایین ترین سطح سپتامبر یعنی 1870 دلار در هر اونس حفظ کند ، قیمت طلا در روند طولانی مدت صعود قرار میگیرد.

وی افزود که بوروردن احتمال رکورد زدن قیمت جهانی طلا  در حدود 2153 دلار را  پیش بینی میکند البته در صورتی که طلا بتواند مقاومت اولیه را در 1910 و 1920 دلار را رد کند.

به گفته کرامر که خود را در زمینه طلا صاحب نظر می داند، تا زمانی که قیمت اونس طلا در کانال 1800 دلاری است، زمان خرید است، قبل از اینکه به کانال بالاتر برود.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده