آیا زمان خرید طلا فرا رسیده است و با سود سرمایه گذاری سال بعد باید چه کار کنیم؟

سرمایه گذاری طلا قیمت سال 2021
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 13, 2020 | 16:51 زمان مطالعه 4 دقیقه

معاملات آتی طلا امروز 14.20 دلار به دست آورد و در حال حاضر قیمت اونس طلا روی 1875 دلار و 80 سنت ثابت است. این در پاسخ به یک محیط خالی از ریسک است زیرا ارزش سهام ایالات متحده امروز فروخته شده ، بازده اوراق قرضه ایالات متحده و نگرانی در مورد همه گیری ویروس کرونا را کاهش می دهد.

پس از تحمل تقریباً ، 100 دلار افت در روز دوشنبه ، در سه روز معاملاتی گذشته پایین ترین سطح پشتیبانی فنی حفظ شده است. مطالعات فنی ما نشان می دهد که پشتیبانی شدیدی در 1845 دلار وجود دارد که مربوط به اصلاح 23٪ فیبوناچی کل افزایش قیمت اونس طلا از ابتدای ماه مارس تا بالاترین رکورد جدید در اولین هفته اوت در 2088 دلار است.

در حالی که پیامهای مختلفی از طرف تحلیلگران مختلف در رابطه با بالا یا پایین رفتن قیمت طلا از این نقطه وجود دارد یا نه ، یک نکته وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. اکنون بانک های مرکزی بار دیگر فعالانه در حال خرید طلا هستند.

همان طور که همه می­دانند طی دهه گذشته اکثر بانکهای مرکزی یا خنثی بوده و یا فروشنده طلا بوده اند. گزارشی از سوی اینوسکو نشان داد كه انتظار می رود كه بانك های مرکزی “به سختی به ذخایر طلای خود چسبیده باشند”.

نموار قیمت اونس طلا 13 نوامبر 2020

وی در مقاله ای به قلم نیل کریستنسن از اخبار کیتکو گفت که :”شرکت سرمایه گذاری بین المللی در حالی که قیمت طلا به بالاترین حد خود از 2000 دلار در هر اونس رسیده بود ، بین اوت و سپتامبر یک نظرسنجی از بانک مرکزی انجام داد. طبق بررسی نتایج ، شرکت کنندگان انتظار دارند که افزایش ذخایر طلای بانک مرکزی طی 12 ماه آینده ادامه یابد. “

این واقعیت که بانک های مرکزی با توجه به همه گیری ویروس کرونا ، سهام خود را افزایش می دهند ،این اعتقاد بانکداران مرکزی را نشان می دهد که انتظار می رود ارزهای کاغذی بدون در نظر گرفتن کشور مبدا ارزش خود را از دست بدهند ، و طلا یک روش عالی برای متنوع کردن سهام آنها است.

یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که به راحتی می گوید ، وقتی پسرهای بزرگ خرید می کنند ، خرید کنید و وقتی پسر بزرگ می فروشد ، بفروشید. اگر درست است که بانک های مرکزی در حال افزایش دارایی های شمش طلا هستند ، متوجه شوید که این­ها همان بچه های بزرگ هستند.

به روز رسانی همه گیری

نگران باشید ، بسیار نگران باشید. در سطح جهانی ، همه گیری به نقطه ای رسیده است که هیچ کس 3 تا 6 ماه پیش نمی توانست آن را حدس بزند. فعالان بازار در سطح جهانی شاهد وخیم تر شدن شیوع بیماری هستند زیرا موارد جدید تقریباً به صورت روزانه رکوردهای قبلی را می­شکنند.

با این حال ، سوالی که باید بپرسیم این است که چه اتفاقی می افتد بعد از اینکه همه گیری روند خود را طی می کند، ما سعی می کنیم به یک حالت طبیعی جدید برویم. واقعیت ها همچنان این است که پس از آن که همه گیری به نتیجه رسید ، مهمترین تصمیمات اقتصادی کشورها در این قرن مهمترین تصمیمات اقتصادی اتخاذ شده خواهد بود.

در حالی که من به عنوان یک خواننده مطمئن هستم ، شما می دانید که امروز ایالات متحده گزارش کرده است که دیروز (چهارشنبه ، 11 نوامبر) بیش از 144000 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا وجود داشته و 1500 مورد منجر به مرگ شده است.

همچنین توسط متخصصان پزشکی به ما گفته اند که بدترین وضعیت هنوز در راه است. در حالی که امید به این دانش وجود دارد که واکسن تولید خواهد شد ، ما می توانیم به صورت فردی برای محافظت اقتصادی از خود و خانواده خود چه کاری انجام دهیم.

واقعیت این است که وقتی این مقاله را می خوانید به این معنی است که احتمالاً هنوز هم به صورت شاغل یا بازنشسته هستید. متأسفانه ، ده ها میلیون نفر در سراسر جهان وجود دارند که هیچ وسیله معیشتی ندارند و حتی اگر آنها هنوز هم سالم باشند ، روز به روز برای زنده ماندن تلاش می کنند.

ما همچنین از این واقعیت کاملاً آگاه هستیم که هیچ مبلغ محرک مالی دولت مشکلات عظیم ناشی از هزینه های هنگفتی را که دولت ها برای کمک به افراد شاغل یا بیکار اختصاص داده است ، را حل نخواهد کرد. به همین دلیل است که می خواهم این مقاله را برحسب درخواستها ببندم. برای کسانی که هنوز از نظر مالی قادر به مراقبت از خانواده خود هستند ، به راحتی بازنشسته می شوند و کارهایی را که برای رسیدن به زندگی خود انجام داده اید را انجام می دهند ، شما این انتخاب را دارید که چگونه می توانید کاری انجام ندهید یا به کسانی که آسیب دیده اند کمک کنید.

اولین درخواست یک درخواست ساده است ، هر روز به سادگی یک عمل مهربانی تصادفی را برای یک شخص نیازمند انجام دهید. درخواست دوم این است که اگر امسال توانستید از سرمایه گذاری خود در فلزات گرانبها یا سهام ایالات متحده بهره مند شوید ، درصدی از بازده امسال خود را به موسسات خیریه­ای اختصاص دهید که هدف اصلی آنها کمک به افراد آسیب دیده است.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده