مدیر عامل اوکی کوین ، قیمت بیت کوین را تا 100 هزار دلار پیش بینی کرد

قیمت بیت کوین در مسیر صد هزار دلار
اخبار اقتصادی sarayetala نوامبر 25, 2020 | 18:18 زمان مطالعه 2 دقیقه

هونگ فانگ ، مدیرعامل اوکی کوین ، یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری(ارز دیجیتال) در جهان ، می گوید بیت کوین در حال تبدیل شدن به “طلای دیجیتال” است و باید مواردی مطرح شود که افزایش قیمت اخیر تا 10000 دلار ادامه یابد.

فانگ استدلال می کند که اگر بیت کوین حتی 25 درصد از ارزش بازار جهانی طلا را که 9 تریلیون دلار است ، جبران کند ، با این رقم قیمت بیت کوین را در محدوده 80000 تا 1000000 $ خواهد بود.

فانگ طرح مشابه عملکرد طلا است: “قیمت پایه برای بیت کوین دارای ارزش افزوده زیادی است.”

فانگ خاطرنشان کرد: از دیگر جنبه های بیت کوین که به ارزش آن افزوده می شود ، دوام ، کمبود ، قابلیت دسترسی ، تقسیم پذیری و مقاومت در برابر سانسور است.

پذیرش جریان اصلی بیت کوین به عنوان “طلای دیجیتال” کند بوده است ، اما با جلب اعتماد مردم ، ارزش این دارایی افزایش خواهد یافت.

“بیت کوین اولین پول اینترنتی بومی است که ما در تاریخ بشر خود دیده ایم و حضور فیزیکی ندارد ، به همین دلیل است که فکر می کنم مدتها طول می کشد تا مردم ارزش و منحصر به فرد بودن آن را درک کنند ، ” او گفت.

با نزدیک شدن بیت کوین به بالاترین حد در سال 2017 ، اقدامات قیمتی سه سال قبل انجام شده است. فانگ به ویژه در مورد خریداران اصلی بیت کوین در حال حاضر، به برخی تمایزات مهم اشاره کرد .

“در سال 2017 ، تقریباً به دلیل اجرای ICO بود که برچسب قیمت تقاضای تجاری سوداگرانه زیادی را در سراسر جهان ، به ویژه در آسیا به وجود آورد. وقتی به عرضه و تقاضای دارایی مانند بیت کوین فکر می کنید ، خود جریان نقدی ایجاد نمی کند ، بنابراین تقاضا و عرضه بالایی را ایجاد می­کند.

او گفت: در سال 2017 ، میزان عرضه حداکثر روی 21 میلیون پوند ثابت شد. ” از نظر تقاضا ، در سال 2017 ، بسیاری از این تقاضا بسیار متزلزل بود. این بسیار سوداگرانه است. در سال 2020 ، با سرعت اتفاقات زیادی می افتد که باعث تغییر پویایی در آنجا می شود. ” وی افزود که در مقایسه با سال 2017 ، اکنون سرمایه های نهادی بیشتری به بیت کوین وارد می شود.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده