کمپانی Golden Minerals استخراج طلا در مکزیک را آغاز کرد

قیمت جهانی طلا و قیمت اونس طلا رو به رشد
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 25, 2020 | 10:04 زمان مطالعه < 1 دقیقه

گولدن مینرالز ((NYSE: AUMN, TSX: AUMN))امروز اعلام کرد که فعالیت های استخراج طلا خود را در پروژه طلای رودئو واقع در ایالت دورانگوی ، مکزیک آغاز کرده است.

این شرکت به اطلاع می رساند که افزایش عملیات استخراج به روش  روباز طلا از هفته گذشته آغاز شد. گولدن مینرالز پیش بینی می کند با فرض ادامه روند فعلی ، بتواند اولین بارهای مواد را به آسیاب اکسید ولاردنوا (واقع در حدود 60 مایلی رودئو) منتقل کند.

انتظار می رود به محض اینکه مواد کافی حاوی بیش از 3.0 گرم در هر تن طلا به محل کارخانه منتقل شوند ، فرآوری در کارخانه اکسید ولاردنوا آغاز می شود تا امکان کار مداوم را فراهم کند.

این شرکت انتظار دارد اولین ریزش دورئه از دورئو تا پایان ژانویه 2021 انجام شود.

وارن رن ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، اظهار داشت: “با تشکر از کارآیی تیم ما در مکزیک و گروه استخراج با تجربه و توانمند ، ما حدود دو هفته زودتر از موعد مقرر استخراج را در دورئو آغاز کرده ایم. نصب آسیاب دوم در کارخانه فرآوری ما نیز زودتر از موعد مقرر انجام شده است. ما انتظار داریم برنامه خود را برای تولید شمش­های دورئه­ی طلا و نقره برای فروش در ژانویه 2021 تحقق بخشیم. “

گولدن مینرالز یک شرکت دلاوار است که در گولدن، کلرادو مستقر شده است. این شرکت در درجه اول بر پیشرفت خواص رودئو و ولاردنئا در مکزیک و از طریق اکتشافات شریک خود ، دارایی نقره الکوئوار در آرژانتین و همچنین کسب و توسعه املاک معدن در مکزیک ، آرژانتین و نوادا متمرکز است.

برچسب ها :

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده