صعود طلا با ادامه جلسه اتحادیه اروپا

وضعیت مبهم استخراج طلا در انتخبات ریاست جمهوری آمریکا
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 18, 2020 | 08:36 زمان مطالعه < 1 دقیقه

دوشنبه برای فلزات ، به ویژه برای طلا ، روز ناخوشایندی بود. در اوایل جلسه مشخص بود که بازار طلا برای مدت طولانی به همین شکل است و شانس کمی برای بالاتر رفتن دارد. البته ، این دقیقاً مربوط به نحوه معامله طلا بود ، که در کل معاملات روزانه در محدوده پایین تری قرار داشت.

امروز صبح داستانی کاملاً متفاوت داشت. طلا براساس معاملات آتی فوریه ، که همان آینه روز دوشنبه است ، ساعت 16.00 افزایش می یابد. ما درموضع معاملاتی خرید هستیم که انتظار افزایش قیمت داریم با این حال ، از حدود یک هفته پیش که خریدار شدیم ، طلا با مشکل روبرو شده است. ما در موضع معاملاتی خرید خواهیم ماند زیرا موقعیت های ما توسط الگوریتم ما تعیین می شود.

نقره همچنان در محدوده محدود چرخش می یابد. ما در حال فروش استقراضی هستیم اما نزدیک به برگشت هستیم. ما زودتر از انتظار برای تأیید عمل نخواهیم کرد ، اما به نظر می رسد ته قسمت ها در آن قرار دارند. نقره بیش از هر چیز در محدوده تقویت بوده است. یک حرکت بزرگ انتظار می رود. ما انتظار داریم بر اساس موقعیت خود پایین تر باشیم اما اگر بالاتر بود تعجب نمی کنیم.

ما در موضع معاملاتی خرید پلاتین هستیم و نسبت به معاملات کوچک که در چند روز گذشته شاهد بودیم ، معاملات تجاری بسیار صعودی بوده است. ما در روند صعودی به عنوان فرصت های خرید به افت می پردازیم. در حال حاضر ، ما خریدار افت طلا و پلاتین هستیم. در مورد نقره ای ، ما در حال فروش استقراضی هستیم اما تهاجمی نخواهیم بود زیرا به نظر می رسد بسیار نزدیک به تغییر است.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده