قیمت طلا پس از “اصلاح مجدد” در این سطح ، قوی ترین رونق تاریخ را خواهد دید

پیش بینی رونق اقتصادی قیمت طلا تا سال 2022
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 4, 2020 | 10:19 زمان مطالعه 2 دقیقه

هری دنت ، بنیانگذار HS دنت ، خواهان طلا است تا سال آینده قبل از سقوط به پایین ترین سطح چند ساله ، آخرین صعود قیمت آن تا قیمت طلا 2200 دلار در هر اونس را ببیند. پس از سال 2022 ، پایین ترین سطح ممکن است یک فرصت خرید جدید ارائه دهد. وی گفت: “از سال 2022 من مشت مشت طلا می خرم ،افزایش قیمت این کالا بهتر از سایر کالاها خواهد بود.”

“من انتظار دارم طلا بالا برود … وقتی این بحران سال آینده شروع به ایجاد شدن کند ، طلا محرک های بیشتری را می بیند ، در ابتدا افزایش می یابد. هدف من 2200 دلار است. ” “2200 دلار مقاومت شدید در ماه های آینده است و پس از آن سقوط می­کند به پایین ترین سطح خود در سال 2015 می­رسد ، یعنی حدود 1000 دلار.”

دنت گفت: اقتصاد در سال آینده شاهد تورم نیست. برعکس ، نیروهای تورمی عمده سهام و طلا را با هم پایین می آورند.

او گفت: “وقتی نرخ تورم مانند زمانی برادران لمان در اواسط سال 2008 شروع شد ، طلا ناگهان 33٪ ، نقره 50٪ کاهش یافت ، این مکان امن در بحران بزرگ مالی نبود ، و همچنین پناهگاه امن در این رکود نخواهد بود. ، از آنجا که این رکود اقتصادی شاهد تورم است ، این همان چیزی است که طلا را به 1000 دلار می رساند. “

طلا با تورم و مهمتر از همه ، انتظارات تورمی ارتباط زیادی دارد.

دنت افزود ، تورم به زودی به اقتصاد باز نخواهد گشت.

او گفت :”شما هرگز تورم را برای مدت طولانی نخواهید دید. در اوج افزایش قیمت بعدی به آهستگی برمی گردد ، شما دیگر نگران تورم در یکی دو سال آینده نخواهید بود. تورم ناپدید می شود ، “.

در دراز مدت ، طلا با بازگشت تورم بازگشت خواهد کرد.

او گفت: “طلا در بلند مدت ، با چرخه کالای بعدی قطعاً رونق خواهد گرفت. من فکر می کنم چرخه کالاهای بعدی ، به طور کلی ، با داشتن طلا در فلزات گرانبها ، ممکن است قوی ترین در تاریخ باشد زیرا کشورهای در حال ظهور ، که می خواهند این افزایش قیمت بعدی ، آسیا ، خاورمیانه و آفریقا باشند ، مصرف بسیار بیشتری دارند ،کالاهای بیشتری را به عنوان درصدی از درآمد خود مصرف می کنند.”

دنت گفت ، با وقوع چنین اتفاقی ، پیش بینی 5000 دلار طلا امکان پذیر است ، اما طلا حداقل تا سال 2038 شاهد چنین سطوحی نخواهد بود.

از طرف تقاضای فیزیکی ، تقاضای شدید از آسیا در بلند مدت به افزایش قیمت طلا ادامه خواهد داد.

وی گفت: “آسیای جنوب شرقی و هند افزتیش قیمت بعدی را خواهند داشت و این افراد علاوه بر سایر کالاها ، مصرف کنندگان بزرگ طلا خواهند بود.”

دنت گفت ، طی دو سال آینده در حالی که طلا در قیمت خود از تورم جلوگیری می­کند ، انتظار می رود که اوراق قرضه با کیفیت بالا ، مانند خزانه داری و اوراق قرضه AAA ، عملکرد بهتری داشته باشند.

وی گفت: “آنچه من دوست دارم و آن چیزی که [در] رکود 1930 خوب بود، به ویژه سقوط 1929 تا 1932 ، به خوبی انجام شد: اوراق قرضه با بالاترین کیفیت.” “من پیش بینی می کنم در یک سقوط ، که سهام طی دو سال آینده 70٪ تا 90٪ کاهش یابد ، 30 سال، طولانی ترین مدت اوراق خزانه داری ایالات متحده ، که در حال حاضر فقط 1.5٪ بازده دارد ، 30 تا 40 درصد ارزش خود افزایش می یابد. “

برچسب ها :

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده