قیمت طلا ریزش می کند یا سر به فلک می کشد ؟

پیش بینی قیمت جهانی طلا در سال 2021 - 2022
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 6, 2020 | 13:05 زمان مطالعه < 1 دقیقه

کای هافمن ، بنیانگذار و مدیر عامل پارتنر فایننشیال SOAR ، گفت که چشم انداز کوتاه و میان مدت طلا به این مسئله بستگی دارد که جو بایدن بتواند نقش خود را در کاخ سفید حفظ کند یا اینکه دونالد ترامپ می تواند شانس فعلی را شکست دهد و پیروز شود.

اگر ترامپ پیروز شود ، فقط به دلیل ریسک کردن ، دوباره شاهد کاهش کمی در قیمت [طلا] خواهیم بود و اطمینان بیشتر یا امنیت بیشتری را در فضا مشاهده خواهیم کرد و دلار آمریکا در واقع تقویت خواهد شد. هافمن به کیتکو نیوز گفت:” اگر بایدن واقعاً پیروز شود و تلاش خود را ادامه دهد ، به نظر من احتمالاً شاهد افزایش قیمت طلا خواهیم بود. “.

در حال حاضر ، بهترها شانس خود را در برنده شدن جو بایدن می­دانند. .

در سال 2012 و 2016 ، طلا پس از انتخابات به مدت یک ماه ارزان فروخته شد.

همزمان با آغاز انتخابات ، در پی افزایش پرونده های COVID-19 ، چندین کشور در سراسر جهان ، از جمله آلمان و فرانسه ، در حال تعطیل شدن هستند.

هافمن گفت ، با این حال ، تأثیرات یک تعطیلی دیگر در اروپا ممکن است به اندازه آمریکای شمالی ویرانگر نباشد.

او گفت: “این در اروپا بهتر از آمریکای شمالی کار می کند. آمریکای شمالی یک اقتصاد مبتنی بر خدمات است ، بنابراین رخداد تعطیلات دوم در ایالات متحده یا کانادا بعید است. اروپا بیشتر مبتنی بر تولید است ، بنابراین می توانید بیشتر فاصله گذاری کنید ، حباب های بیشتری دارید ، شاید تعامل کمتری نسبت به آمریکای شمالی داشته باشید. “

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده