پیش بینی قیمت طلا / طلا در مسیر 1820 دلار

پیش بینی قیمت طلا / طلا در مسیر 1820 دلار
اخبار طلا و سکه sarayetala فوریه 23, 2021 | 16:25 زمان مطالعه < 1 دقیقه

طلا در روز جمعه کف هشت ماهه جدیدی ثبت کرد و امروز اما اندکی جهش را تجربه کرد. این جهش قیمت طبیعی است و معمولا بعد از ثبت یک کف جدید اتفاق می افتد. وضعیت بازار نشان می دهد که این جهش فقط یک فرصت فروش است و حرکت نزولی باید ادامه یابد. ما قصد داریم در سطح 1820 دلار آپریل، به پوزیشن های شُرت خود اضافه کنیم.

نقره اما حرکت با ثباتی داشته که امروز هم بالاتر رفت. سطح حیاتی نمودار قیمت نقره تغییری نکرده و هنوز روند صعودی است. بر اساس قیمت های مِی، سطوح حمایت و مقاومت به ترتیب 26 و 30 دلار هستند. با توجه به اینکه نسبت طلا به نقره شروع به کاهش کرده، نقره فرصت بزرگی دارد که حرکت صعود خود را ادامه دهد.

حرکت در پلاتین هم بسیار تماشایی است. بعد از ثبت قله 7 ساله جدید در هفته گذشته، حرکت اصلاحی این فلز گرانبها بسیار عالی بوده است. سطح حمایت بر اساس قیمت های آتی آپریل برای پلاتین در سطح 1220 دلار است. ما قصد داریم در سطح حمایت، به پوزیشن های لانگ خود اضافه کنیم.

یادتان باشد که این ها نظرات شخصی ما بر اساس پویشن های کنونی و جهت حرکت نمودار است. ما همیشه روند نمودار را همراه با فازهای مختلف بازار، زیر نظر می گیریم. به طور کلی ما صاحبان بلند مدت طلا، نقره و پلاتین هستیم. فعلا، تا وقتی که الگوریتم تغییر کند، طلا را شرت و نقره و پلاتین را هم لانگ می گیریم.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده