طلای 1850 دلاری / سقوط طلا در پیش است ؟

قیمت طلای جهانی در انتظار انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 14, 2020 | 19:26 زمان مطالعه 2 دقیقه

ما یک هفته باورنکردنی در بازارهای فلزات و قیمت جهانی طلا داشتیم ، نگرانی های سیاسی ، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا افزایش یافت و واکسنی از خط تولید خارج شد. اخبار واکسن کرونا واکنش تند زانو ایجاد کرده و منجر به خروج انبوه طلا (100 دلار پایین­تر) ، نقره (2 دلار پایین­تر) و افزایش سهام شرکت تولید کننده واکسن (یعنی Tech) می شود ، در حالی که تاجران به بازی های انرژی مانند نفت خام ، کشتی های تفریحی ، خطوط هوایی هجوم می آورند ، و مالی؟ اگر از من بخواهید این یک حرکت تهاجمی است.

نموار قیمت جهانی طلا تحت تاثیر ویروس و واکسن کرونا

اگر فرآیند و استراتژی های مدیریت ریسک ما را برای مدت زمانی طولانی دنبال کرده اید ، توصیه می کنیم که همچنان در معرض افشاگری­های غیر موجه در انتهای بالای قیمت طلا و نقره قرار بگیرید.

سپس با استفاده از این ارزان فروشی­های عاطفی برای ایجاد موقعیت پشتیبان ، ضمن حفظ گسترده تماس طولانی مدت ، “حرکت بزرگ” را در Q2 سال 2021 به دست آورید. هنگامی که انتظار دارم CPI به 2.2٪ و طلا به 2275 در هر اونس برسد. به یاد داشته باشید ، این بازارها چرخه­ها را به عقب و جلو ادامه می دهند ، بنابراین “مانند پروانه شناور باشید، مانند زنبور عسل نیش بزنید.”

با شروع سال 2021 در گوشه و کنار ، ما در حال ارسال یک راهنمای مرجع و تقویم اتی 2021 با عرضه محدود هستیم. این راهنما منبع اصلی شما برای تاریخ گزارش دولت و صنعت ، مشخصات قرارداد ، قراردادهای آتی و تاریخ انقضا گزینه ها است.

احتمالاً از خود می پرسید که چرا عنوان این مقاله ” طلا1850 دلار – انجام دهید یا بمیرید” است و دلیل آن این است که ما این سطح پشتیبانی چهار ستاره را هشت بار آزمایش کرده ایم! چند بار دیده اید که یک سطح در برابر هشت تست مقاومت کند؟ با این اوصاف ، اگر پشتیبانی چهار ستاره ما در قیمت 1850 تأمین نشود ، معامله گران باید برای پشتیبانی بعدی سه ستاره نزدیک قیمت­1825تا1829 آماده شوند.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده