حرکت قیمت طلا رو به جلو ، بازگشت به قیمت 1840 دلار

انتخاب جو بایدن قیمت طلا را به 1800 دلار رساند
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 10, 2020 | 09:48 زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت طلا به سمت آخرین نشست هفته رو به جلو حرکت می کند. فلز زرد پس از شکستن بالاترین قیمت خود در یک شبه با 1842.70 دلار در هر اونس ، با 0.13٪ امتناع از معامله، خرید و فروش  می شود. همچنین نقره با 0.82٪ معاملات مثبت با قیمت 24.22 دلار در هر اونس معامله شد. این یک جلسه مختلط برای شاخص های آسیا و Pac بود زیرا شانگهای کامپوزیت (0.07%) و ASX  (0.28%) بالاتر بسته شدند در حالی که نیکئی 0.22٪ افت کرد.

داستان های واکسن کرونا همچنان بر جریان خبر تسلط دارند. آخرین موارد مربوط به فایزر است که می گوید هفته آینده تصویب واکسن آنها در ایالات متحده پیش بینی می شود. در اواخر جلسات بازارهای ایالات متحده بازارهای اقتصادی دچار مشکل شد زیرا این شرکت اعلام کرد که در زمینه تولید واکسن دارای مشکلات زنجیره تامین است. این بدان معنی است که میزان واکسنی که شرکت می تواند تولید کند می تواند به میزان قابل توجهی کمتر از حد انتظار است.

ما همچنین از رئیس جمهور منتخب جو بایدن یک شبه شنیدیم که اظهار داشت چین باید طبق قوانین بین المللی عمل کند. این در حال حاضر موضع ملایم تری نسبت به سخنان رئیس جمهور فعلی است. وی سپس گفت که لایحه کمک اقتصادی ویروس کرونا باید تصویب شود و وی یک بار دیگر در مقام خود آن را درخواست خواهد کرد.

در مورد برگزیت ، مذاکرات یک شب ادامه داشت و پس از گزارش های مثبت بیشتر صبح دیروز امروز به نظر می رسد حال و هوای تلخ تری دارد. آخرین مورد صبح امروز همانطور است كه بون گفت از فرانسه می آید: “ما هر معامله برگزیت را كه رضایت بخش نیست ، وتو می كنیم”.

در بازارهای فلزات پایه ، دریای سبز منجر به جلسه اتحادیه اروپا شده است. آلومینیوم (1.32٪) ، مس (1.23٪) ، سرب (0.74٪) ، روی (0.59٪) ، نیکل (0.30٪) و قلع (0.15٪) معاملات بالاتری دارند. به نظر می رسد می تواند گشایشی مناسب برای سهام فلزات پایه در اروپا باشد.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده