کاهش تولید طلا در معادن طلای کانادا ، آمار کامل تمام معادن استخراج طلا

کاهش تولید طلا در معادن کانادا
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 25, 2020 | 19:14 زمان مطالعه 8 دقیقه

در Q2 2020 معدنچیان طلا در کانادا 1160 کوز طلا تولید کردند که 22 درصد کمتر از Q2 2019 بود. دیتور لیک بزرگترین معدن طلا در کانادا بود در حالی که موسه ریور کمترین هزینه بهره برداری از طلا که توسط AISC اندازه گیری شده را به خود اختصاص داده است.

براساس داده های جمع آوری شده از گزارش های عمومی منتشر شده ، کانادا در Q2 2020 از معادن اولیه طلای و به عنوان محصول جانبی از فلزات پایه و عملیات فلزات گروه پلاتین ، 1،160 کوز فلز زرد تولید کرده است.

این میزان به میزان قابل توجهی کمتر از (22٪ -22) نسبت به 1،482 کوز استخراج شده در Q2 2019 است. توقف های تولید ناشی از تعلیق های مرتبط با کوید 19 عامل اصلی در کاهش کلی تولید طلا بود.

تولید بزرگترین معدن طلای دیتور لیک کانادا در انتاریو ، متعلق به کیرکلند لیک ، به 133 کوز رسید و 12 درصد کمتر از Q2 2019 بود ، زیرا این امر به دلیل تزریق مواد ذخیره شده با درجه پایین تر در آسیاب در طی عملیات کاهش(خردکردن) است.

معدن مالاریتیک کانادایی در کیوبک ، متعلق به مشترک یامانا و آگنیکو ایگل ، با تولید 114 کوز طلا در Q2 2020 ، دومین عملیات بزرگ طلای کانادا بود ، که در مقایسه با 169 کوز استخراج شده در Q2 2019 ، 33 درصد کاهش داشته است.

معدن مالاریتی کانادایی در پاسخ به محدودیت های دولت مربوط به کووید 19 که شرکت های معدنی را ملزم می کرد فعالیت های عملیاتی را به حداقل برسانند ، در 24 مارس 2020 وارد مراقبت و نگهداری شد. مالاریتیك كانادایی از 15 آوریل 2020 شروع به كار كرد.

معدن بروسک پریتیوم در B.C. سومین معدن بزرگ طلا در کانادا بود. تولید طلا در مجموع 90،419 اونس بود و مشابه سال 2019 بود ،  که این شرکت 90،761 اونس طلا و 135،797 اونس نقره تولید کرد. کرونا به طور مستقیم بر تولید طلا در سه ماهه دوم تأثیر نگذاشت.

تولید طلا در چهارمین معدن طلای پروکوپین نیومونت کانادا ، انتاریو ، با افزایش 64 درصدی ، از 53 کوز در Q2 2019 (نتایج از تاریخ خرید پروکوپین توسط نیومونت در 18 آوریل 2019 ذکر شده است) به 87 کوز در Q2 2020 رسیده است. . رشد تولید طلا در درجه اول به دلیل عیار بالاتر استخراج نسیت به بوردن بود که در سه ماهه چهارم سال 2019 به تولید تجاری دست یافت و بازیافت بالاتر آسیاب از جریان نیترات سرب بود.

مجتمع معدن لارونده اگنیکو ایگل در کیوبک با تولید 74 کوز طلا در Q2 2020 پنجمین معدن این کشور است. تولید طلا در سه ماهه دوم سال 2020 در مقایسه با دوره قبل در درجه اول به دلیل توقف عملیات در آوریل 20 درصد کاهش یافت ، جبران خسارت بیشتر مربوط به تلفیق مثبت ایستگاه­های استخراج در معدن منطقه غرب بوده است.

فقط دو معدن (پروکوپین ، موسه ریور) از 15 معدن بزرگ طلا در کانادا ، تولید طلای خود را در Q2 2020 افزایش داده است.

معدن موس ریور باربارا در نوا اسکوشیا با کسب 649 دلار در هر اونس AISC در Q2 2020 ، کم­هزینه ترین معدن طلای کانادا بود. پس از موسه ریور ، معدن طلای ایسلند گولد آلموس ( 781 دلار در هر اونس) در انتاریو و معدن لاماک الدورادو در کیوبک (796 دلار در هر اونس) بعد از آن قرار دارند.

  1.  دیتور لیک ، انتاریو. 132 کوز

معدن دیتور لیک. منبع: دیتور گولد.

معدن روباز دریاچه دیتور لیک در شمال شرقی انتاریو ، تقریباً 300 کیلومتری شمال شرقی تیمینز و 185 کیلومتری جاده شمال شرقی کوکران ، در شمالی ترین کمربند آبیتیبی گرین استون واقع شده است. این عملیات در منطقه معدن روباز و زیرزمینی دیتور لیک توسط پلاسر دوم انجام می­شود که از سال 1983 تا 1999 1.8 میلیون اونس طلا تولید کرده است.

 دیتور گولد این ملک را در ژانویه 2007 به دست آورد ، یک مطالعه امکان سنجی را در ژوئن 2010 به پایان رساند و تولید طلا را در فوریه 2013 آغاز کرد. بهره برداری از دیتور لیک دارای عمر معدن تقریباً 22 سال با تولید متوسط طلا 659،000 اونس در سال است و شامل توسعه پروژه وست دیتور است که در حال حاضر مجوز گرفته است. کیرکلند گولد در 31 ژانویه 2020  به مالکیت دیتور گولد پایان داد.

2. مالاریتیک کانادایی ، کیوبک. 114 کوز

معدن مالاریتیک کانادایی. منبع: آگنیکو ایگل.

معدن مالاریتیک کانادایی در 25 کیلومتری غرب والدور ، شمال غربی کیوبک واقع شده است. معدن روباز و کارخانه بزرگ ساخته شده توسط اوسیسکو ماینینگ کروپ تولید تجاری خود را در ماه مه 2011 آغاز کرد. در ژوئن 2014 ، اگنیکو ایگل و یامانا گلد، اوسیسکو را خریداری کردند و مشارکت عمومی مالاریتیک کانادایی را که مالک و اداره کننده این معدن است ، ایجاد کردند. اگنیکو ایگل و یامانا هرکدام به طور غیر مستقیم 50 درصد در مالکیت مشارکت دارند.

3. بروسک ، BC. 90 کوز

معدن بروسک منبع: پرتیوم

معدن بروسک یک معدن زیرزمینی طلای درجه یک است که در شمال غربی انگلیس کلمبیا ، تقریباً 65 کیلومتری شمال استوارت واقع شده است. جاده دسترسی چهار فصل و محفوظ از باد و باران، معدن را به بزرگراه 37 متصل می کند. عملیات و اردوگاه های این معدن کاملاً از شبکه برق استفاده می کنند و پشتیبان تامین انرژی دیزلی در دسترس است. این معدن فعالیت تجاری خود را از جولای 2017 آغاز کرد.

4. پروکوپین ، انتاریو. 87 کوز

معدن طلای پروکوپین. منبع: گولد کراپ.

معدن طلای زیرزمینی و روباز پروکوچین نیومنت واقع در و در اطراف شهر تیمینز.

 منطقه پروکوپین از سال 1910 بیش از 67 میلیون اونس طلا تولید کرده است. در حال حاضر ، تقریباً 60٪ از طلا از معدن زیرزمینی هوند پوند استخراج می شود ، که از روشهای استخراج و پر کردن مکانیزه و استخراج ماسه سنگ برای استخراج سنگ معدن استفاده می شود ، و سنگ معدن باقیمانده از معدن روباز هالینگر تأمین می شود. فعالیت معدن زیرزمینی دومه در سال 2017 متوقف شد.

فرآوری سنگ معدن در تاسیسات پردازش دومه با استفاده از مداری انجام می شود که شامل خرد کردن ، آسیاب کردن ، غلظت جاذبه ، شستشوی سیانور ، کربن در بازیافت خمیر کاغذ ، سلب کردن ، الکترو پالایش و تصفیه است.

5. لاروند ، کیوبک. 74 کوز

معدن لاروند منبع: آگنیکو ایگل.

لاروند گل سرسبد معدن اگنیکو ایگل است که در منطقه آبیتیبی در شمال غربی کیوبک واقع شده است. لاروند از زمان افتتاح آن در سال 1988 تقریبا 6 میلیون اونس طلا تولید کرده است. پنا شافت لاروند با عمق 2.2 کیلومتر اکنون عمیق ترین شافت تک بالابر در نیمکره غربی است.

6. ملیادین ، نوناووت. 59 کوز

معدن طلای ملیادین. منبع: آگنیکو ایگل.

معدن طلای زیرزمینی ملیادین اگنیکو ایگل در نزدیکی ساحل غربی خلیج هادسون در منطقه کیوالیک دیسریکت نوناووت ، حدود 25 کیلومتری شمال ورودی رنکین و 290 کیلومتری جنوب شرقی معدن میدوبانک ما واقع شده است.

تولید تجاری در میلادین در اواسط ماه مه 2019 آغاز شد. این شرکت پیش بینی می کند که استخراج در میلادین از طریق چندین عملیات استخراج معدن زیرزمینی و چاله های باز در طول عمر 14 ساله معدن انجام شود. فرصت های زیادی برای ایجاد ارزش اضافی در ملیادین ، هم در معدن و هم در زمین های پهناور اطراف آن وجود دارد.

7. هملو ، انتاریو. 54 کوز

معدن طلای هملو. منبع: باریک

دارایی باریکز هلمو شامل دیوید بل ، معدن زیرزمینی و ویلیامز ، معدن زیرزمینی و روباز است که تقریباً در 350 کیلومتری شرق خلیج تندر ، انتاریو واقع شده است. معادن ویلیامز و دیوید بل دارای تجهیزات آسیاب ، فرآوری و باطله سازی هستند که در آن سنگ معدن های این دو معدن با هم مخلوط شده و به یک آسیاب استاندارد برای استخراج ، صافی گذاری و رسوبگذاری کربن در خمیر وارد می­شوند.

8. رینی ریور ، انتاریو. 49 کوز

معدن رینی ریور. منبع: نیو گلد.

معدن رینی ریور نیوگلد در 65 کیلومتری شمال غربی فورت فرانسیس ، انتاریو ، در نیمه جنوبی شهرستان ریچاردسون واقع شده است. رینی ریور در 14 سپتامبر 2017 پردازش سنگ معدن را آغاز کرد و اولین ریزش طلا را در 5 اکتبر 2017 به اتمام رساند. تولید تجاری در 19 اکتبر 2017 انجام شد. توسعه معدن زیرزمینی از نیمه دوم سال 2018 آغاز شد.

این معدن تقریباً 6،050 هکتار را اشغال می کند که شامل 87 مورد حق ثبت معدن و حق انحصاری از حق ثبت (شامل هشت حق انحصاری بهره اجاره ای و / یا حقوق ثبت) می باشد. علاوه بر این ، نیوگلد دارای یک بسته زمینی تقریبا 17،240 هکتاری در اطراف سایت معدن ، شامل حقوق انحصاری و یا حق ثبت و حق غیر انصاری است. همه ادعاهای غیر انحصاری از وضعیت خوبی برخوردار هستند و اعتبار کار ارزیابی برای حفظ این وضعیت برای چندین سال کافی است.

9. ماکاسا ، انتاریو. 42 کوز

معدن طلای ماکاسا منبع: کیرکلند لیک.

معدن طلای زیرزمینی ماکاسا کیرکلند لیک در شهر کیرکلند لیک ، 580 کیلومتری شمال تورنتو ، انتاریو ، کانادا واقع شده است.

ماکاسا یکی از بالاترین معادن درجه بالای طلای جهان است. ماکاسا در سال 2002 فعالیت خود را آغاز کرد و با کشف مجتمع معدن جنوب (SMC) ، توانسته است سطح تولید خود را طی 5 سال گذشته به طور قابل توجهی افزایش دهد. SMC با افزایش سطح حفاری اکتشافی معدن برای گسترش مواد معدنی SMC و افزودن منابع معدنی در حمایت از تولید روزافزون و افزایش عمر معدن ، باعث بهبود درجه طلا در ماکاسا شده است.

این معدن در منطقه ای با زیرساخت های توسعه یافته از جمله بزرگراه استانی ، سیستم راه آهن و فرودگاه خصوصی واقع شده است. سنگ معدن با عیار بالا در آسیاب ماکاسا ، که در حال حاضر ظرفیت موجود دارد و در مجاورت معدن قرار دارد ، فرآوری می شود.

10. میلیگان مونت ، BC. 36 کوز

معدن میلیگان مونت. منبع: سنترا.

میلیگان مونت تقریباً در 155 کیلومتری شمال غربی پرنس جورج در مرکز بریتیش کلمبیا ، کانادا واقع شده است. معدن میلیگان مونت یک معدن و متمرکز کننده مس و طلا در فضای باز با بیل کامیون و یک کارخانه پردازش شناور مس با ظرفیت 60،000 tpd است. عمر ملیگان 9 سال تخمین زده شده است.

11. تیمینز ، انتاریو. 34 کوز

عملیات طلا تیمینز. منبع: پن امریکن سیلور.

عملیات تیمینز از دو معدن زیرزمینی طلای معدن تیمینز وست و معدن بل کریک تشکیل شده است که هر دو آسیاب بل کریک را تغذیه می کنند. استخراج طلا در معدن بل کریک با استفاده از روش های استخراج زیر چاله زیر زمینی استخراج می شود. در معدن تیمینز وست ، روشهای اولیه استخراج شامل استخراج طولی و عرضی از حفره­های طویل است.

سنگ معدن هر دو معدن در آسیاب بل کریک از طریق خرد کردن تک مرحله ای و سنگ زنی تک مرحله ای پردازش می شود ، با بخشی از طلا که با استفاده از روش های ثقل بازیابی می شود ، پس از آن اکسیداسیون و سیانیداسیون با کربن در لیچ و بازیابی کربن و  پالپ در آن انجام می شود.

12. لاماك ، كیوبك. 33 کوز

معدن لاماك منبع: الدورادو گولو.

لاماک معدن طلای زیرزمینی در والدور ، کیوبک است. تولید تجاری در تاریخ 31 مارس 2019 اعلام شد.

عملیات لاماك شامل كانسار طلای مثلثی است كه به تازگی كشف شده است و تنها 2.5 كیلومتری جنوب معادن تاریخی لاماک و سیگما در ردههای تاریخی جهان واقع شده است و همچنین در این ملك قرار دارند و بیش از 10 کوز طلا تولید می كنند. کانسار مثلث در اردوگاه معدن والدور ، در انتهای شرقی کمربند سبز آبیتی گرین استون واقع شده است.

 این کانسار یک ذخایر طلای کوهزایی آرگوئنی است که توسط گرین استون برگزار می شود. طلا در رگه های کربنات کوارتز-تورمالین یافت می شود ، که در مجموعه ای از مناطق برشی زیر عمودی زیر موازی متمرکز در اطراف یک دیوریت پورفیریتی استوانه ای شکل با شیب تند فرو رفته (“پلاگین مثلث”) قرار دارد ، که به چینه شناسی آتشفشانی مافیک تشکیل والدور نفوذ می کند .

13. کازا براردی ، کیوبک. 31 کوز

معدن کازا براردی. منبع: هکلا.

معدن طلای زیرزمینی کازا براردی در 95 کیلومتری شمال لا ساره ، کیوبک واقع شده و در یک قسمت 37 کیلومتری از گسل کازا براردی قرار دارد. کانسارهای طلای کازا براردی در امتداد یک دهلیز معدنی معادل پنج کیلومتری شرق و غرب واقع شده اند. آنها شامل معادن شرق و غرب و مناطق اصلی هستند.

 از زمان شروع تولید در سال 1988 ، این معدن تقریباً 9/1 میلیون اونس طلای بازیابی شده تولید کرده است که از زمان شروع تولید مجدد آن در نوامبر 2006 ، حدود 931،244 اونس آن بازیابی شده است.

14. موس ریور ، نوا اسکوشیا. 29 کوز

معدن موس ریور. اعتبار تصویر: سنت باربارا

معدن طلای رو باز موس ریور (تویوکوی)تقریباً 60 کیلومتری شمال شرقی هالیفاکس ، نوا اسکوشیا واقع شده است. پس از اتمام یک مطالعه امکان سنجی در سال 2015 ، استخراج معدن روباز در تویوکوی در سال 2017 آغاز شد و تولید تجاری آن در مارس 2018 اعلام شد. این عملیات در زمان مقرر و با بودجه انجام شد و در سال اول از راهنمای تولید فراتر رفت.

کارخانه فرآوری در تویوکوی در اکتبر 2017 به بهره برداری رسید ، یک جریان معمولی CIL با ظرفیت اسمی 2.0 میلیون تن در سال است.

علاوه بر گودال روباز فعلی ، سه گودال اضافی در نزدیکی بند بیور ، فیفتین میل استریم و کوکرن هیل دارد ، عمر تقریبی معدن برای مدت زمان 12 سال ، تخمین زده شده است.

در تاریخ 25 مارس 2019 ، عملیات طلای آتلانتیک دارای مجموعاً 1.9 میلیون اونس طلا ذخیره در عیار 1.12 گرم در هر تن انجام شد.

سنت باربارا در 19 ژوئیه 2019 عملیات آتلانتیک گولد و موس ریور آن را خریداری کرد.

15. هوپی بی ، نوناووت. 29 koz

معدن هوپی بی ، نوناووت. اعتبار تصویر: TMAC.

معدن طلای زیرزمینی هوپی بی واقع در نوناووت کانادا.

هوپی بی یک عملیات کاملا از طریق پرواز است که از ادمونتون ، آلبرتا ، یلو نایف ، سرزمین های شمال غربی و چندین جوامع کیتیکمئوت ، نوناووت با تجهیزات تأمین شده توسط بالابرهای دریایی سالانه و هواپیماهای عادی ارائه می شود. نزدیکترین فرودگاه و فرودگاه تجاری در خلیج کمبریج واقع شده است ، که تقریباً 160 کیلومتر از طریق پرواز با آن فاصله دارد.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده