ضرر های بزرگ فلز زرد رنگ در اوایل هفته

پیش بینی قیمت طلا در سال 2025 و سال 1405
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 11, 2020 | 21:09 زمان مطالعه < 1 دقیقه

همانطور که در نمودار میله ای معاملات آتی طلای دسامبر Comex مشاهده می کنید، ضررهای بزرگ روز دوشنبه فلز زرد را به پایین ترین بازه معاملات اخیر وارون سوق داده است – پس از آنکه قیمت ها یک شبه به بالاترین سطح هفت هفته رسیدند.

نکته مهم این است که، هیچ خسارت قابل توجهی به نمودار روزانه یا بلندمدت وارد نشده است. با این حال، افزایش ها باید از حمایت تکنیکال قوی در پایین ترین سطح سپتامبر یعنی 1851.00 دلار دفاع کنند.

افت شاخص ها به زیر سطح قیمت می تواند در کوتاه مدت خسارت جدی ای را به نمودار وارد کند تا بیانگر کاهشی جدید در قیمت ها باشد.

در اینجا فرضیه ای در خصوص صعودهای بازار طلا وجود دارد که باید در مورد آن تامل کرد: بدون شک این خبر آماده سازی واکسن برای طلا باعث یک افت منفی کوتاه مدت می شود.

با این حال، آیا اقتصاد جهانی در ماه های آینده دوباره به زندگی خود ادامه می دهد و ما هنوز هم پول زیادی در سیستم مالی جهانی و احتمالاً محرک های بیشتری نیز در کوتاه مدت خواهیم داشت، و اینکه آیا این خبر واکسن می تواند باعث صعودهای طولانی مدت برای طلا بشود؟

آیا ممکن است اقتصادها با ساخت واکسن سریعتر به زندگی خود برگردند و بنابراین به احتمال تورم مشکل آفرین قیمت ها حتی از این هم نزدیک تر شویم؟

به یاد داشته باشید که نرخ تورم برای بازارهای کالاهای خام، از جمله فلزات، صعودی است. این سناریو را رد نکنید. این ناظر 35 ساله بازار بهنوز هم یک بازار بلند مدت تر طلا و نقره است – و همچنین در بخش کالاهای خام نیز این موضوع صدق می کند. لطفاً نظرتان را در این خصوص به من بگوئید. من همیشه از شنیدن نظرات خوانندگان سرای طلا در سراسر جهان لذت می برم.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده