تلاش طلا برای نگه داشتن حمایت قیمتی در کانال 1800 دلار

همراهی قیمت بیت کوین و قیمت طلا
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 2, 2020 | 20:55 زمان مطالعه < 1 دقیقه

قیمت طلا و نقره حالا پس از سقوط شدید دو هفته پیش در حال ایجاد سایه هستند. آخرین باری که طلا و نقره چنین چنین وضعیتی داشتند، پس از 3 یا 4 روز، سقوط بزرگ دیگری داشتند. الگوها تکرار می شوند و بر اساس آخرین عملکرد قیمت، مطابق انتظات ما به نتیجه می رسند.

ما معتقدیم که طلا ، نقره و پلاتینیوم یک روز به بیشتر از این قیمت می رسند. هرچند، بسیار اتفاقات باید در این مسیر بیافتد، شامل فروش های عمده و اتفاقات ناگوار. تمام بازار ها افزایش داشتند: داوجونز به طور میانگین سالانه 8% افزایش داشته اما برای سرمایه گذاران خالی از ریسک و خطر نبوده است.

کلید همه این ها، تعیین هدفتان است. آیا معامله می کنید یا سرمایه گذاری می کنید. این دو خیلی تفاوت دارند. مثلا من هردوی آن ها را انجام می دهد. مثلا طلا و نقره فیزیکی که خریداری می کنم را هیچ وفت نمی فروشم و فقط ذخیره می کنم. هرچند، موقع معامله، در مسیر پایین ترین مقاومت معامله می کنم و تا زمان تغییر الگو همانجا می مانم.

به بیان دیگر، معامله یک خرید و فروش کوتاه مدت با محل خروج دقیق بر اساس عملکرد قیمت است، سرمایه گذاری ها بلند مدت هستند بر اساس سابقه سهام یا فلز انجام می شوند. استراتژی ها هرگز نباید ترکیبی باشند. این دقیقا همانجایی است که اکثر سرمایه گذاران و معامله کننده ها شکست می خورند.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده