قیمت طلا و نقره هفته را رو به جلو آغاز کردند

قیمت طلای اسپوت و قیمت نقره
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 25, 2020 | 18:29 زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت طلای اسپوت (0.26٪) و نقره (0.53٪) هفته را رو به جلو شروع می کنند. در طول نشست آسیایی ، احساسات بسیار مثبت بوده است. ژاپن برای روز کارگر تعطیل نیست اما ASX معادل 0.34٪ بالاتر معامله می­شود و شانگی کامپوزیت نیز با رشد بیش از 1٪ عملکرد خوبی دارد.

از نظر اخبار آخر هفته ، مشخص شد که بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، از تونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه نام برد. بلینکن با این کار بیگانه نیست زیرا وی از سال 2015 تا 2017 به عنوان معاون وزیر خارجه ایالات متحده خدمت کرده است.

در مورد برگزیت ، اسکای نیوز گزارش داد که اتحادیه اروپا “فکر می کند با معامله95٪ برگزیت  موافقت می­شود” اما نگرانی همچنان باقی است. با این حال ، مشکلات هنوز در سه زمینه ، شیلات ، حاکمیت و قوانین رقابتی کاملاً ثابت باقی مانده است. این هفته این سه موضوع را تحت نظر داشته باشید.

آخر هفته نیز گزارشی مبنی بر اینکه انگلیس می تواند واکسن فیزر- بیوتک ویروس کرونا را در این هفته از نظر قانونی تصویب کند، در مطبوعات انگلیس منتشر شد. این می تواند به این معنی باشد که دولت ممکن است به زودی در ماه دسامبر شروع به کار کند.

از آنجا که اقتصاد و نسل های آسیب پذیر و جمعیت به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند ، این یک آرامش خوب است.با ورود به کریسمس بازگشت به حالت عادی مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

در بازارهای FX GBP هفته را رو به جلو شروع می کند و در برابر اکثر همتایان خود بالاتر می رود. NZD نیز عملکرد خوبی دارد و شاخص دلار 0.13 درصد پایین تر معامله می شود. در مجموعه کالاها ، فلز با عملکرد بالا پالادیوم (0.59٪) است که بعد از آن پلاتین (0.56٪) قرار دارد ، اما آلومینیوم ، قلع و نیکل نیز تجارت سیاه دارند.

با نگاه به جلو سایر نکات مهم جلسه شامل، PMI از کشورهای بزرگ ، نظرات درباره  ، BoE’s Haldane, ECB’s Schnabel, FOMC’s Daly, Evans و BoC’s Gravelle است.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده