نمودار زمان انفجار قیمت طلا

وضعیت مبهم استخراج طلا در انتخبات ریاست جمهوری آمریکا
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 17, 2020 | 19:07 زمان مطالعه 2 دقیقه

حتی اگر پایین ترین سطح 29 اکتبر همچنان در ماه دسامبر باقی بماند سهام طلا در حال اصلاح است . اصلاحات تابعی از قیمت و زمان است و غالباً در این بخش ،پس از آنکه قیمت­ها کاهش یافت،  اصلاح می تواند از نظر زمانی ادامه یابد .

مهمترین و ثابت ترین حرکتها به سمت بالا معمولاً پس از سقوط یا پس از شکست بزرگ رخ می دهد. سهام طلا و نقره پس از سقوط کووید حرکت های فوق العاده ای انجام داد و برای حرکات فوق العاده صعودی در سه ماهه های آینده نیز در موقعیت باقی ماند. همانطور که مشاهده می کنید سهام طلای جونیور (GDXJ و GOEX) به سادگی شکست های چند ساله اخیر خود را اصلاح و دوباره آزمایش می کند.

GDX قبلاً این کار را انجام داده بود اما در مقیاس کوچکتر. این پتانسیل صعودی کمتری دارد ، در حالی که SIL (سهام نقره) قبل از تلاش برای یک شکست بزرگ در حال تثبیت قیمت است.

به طور خلاصه ، وقتی این اصلاح به پایان رسید ، سهام طلای جونیور فرصت خوبی دارد که بالاتر و بالاتر به سمت اهداف صعودی (خطوط قرمز) حرکت کند. سهام نقره (SIL) می تواند جهش یابد و با کمترین بازآزمایی در این بین ادامه یابد.

نمودارهای فوق العاده خوشبین و صعودی هستند ، اما به سوال من در مورد زمان پاسخ نمی دهند.

برای پاسخ به سوال ، نمودارهای GDX و GDXJ را در برابر Gold در نظر بگیرید. این نسبت ها شانس زیادی برای عبور از مقاومت نزدیک به 8 ساله دارند.

نسبت GDXJ به طلا ، با فاصله بیش از بالاترین سطح خود در سال 2013 و 2016 ، هدف صعودی اندازه گیری شده 0.055 خواهد بود که تقریباً دو برابر نسبت فعلی است.

یک یا دو مشت پانچ طلا وجود دارد که با عبور از 2100 دلار در هر اونس ، به بالاترین قیمت های جدید همراه با جونیورها (و تمام شاخص های سهام طلا) می رسد که عملکرد چشمگیری دارد.

آن زمان است که حرکت و گمانه زنی منفجر خواهد شد. روند GDX به 100 دلار خواهد رسید و GDXJ روند کاملاً 100 دلاری را طی خواهد کرد.

خبر خوب این است که حرکت سهام طلا در برابر طلا حتی شروع نشده است. هنوز زمان وجود دارد و بسیاری از جونیورهای با کیفیت با ارزش گذاری مناسب معامله می کنند.

من نمی دانم چه زمانی این حرکت آغاز می شود (احتمالاً سال آینده) ، اما من تمام تلاش خود را می کنم تا مشترکین هر هفته در جریان پیشرفت قرار بگیرند.

ما در خدمات حق بیمه خود تمرکز خود را بر روی شناسایی و جمع آوری سهام با پتانسیل صعودی قابل توجه طی 12 تا 24 ماه آینده ادامه می دهیم. برای یادگیری سهام هایی که متعلق به ماست و قصد خرید آنها را داریم که پتانسیلX 3 تاX 5 (3 تا 5 برابر شدن) دارند ، در مورد خدمات حق بیمه ما بیشتر بدانید.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده