سرمایه گذاری در ETF های طلا همچنان به بازارهای دیگرادامه دارد

پیش بینی قیمت طلا در سال 1400
اخبار طلا و سکه sarayetala نوامبر 19, 2020 | 19:03 زمان مطالعه 2 دقیقه

توسعه های خارج از بازار: بازارهای سهام جهانی یک شبه به طور مساوی ترکیب شدند و به طور عجیبی بدون تغییر باقی ماندند. اخبار اقتصادی یک شبه شامل واردات و صادرات منفی ژاپن برای ماه اکتبر ، ملایم تر از میزان دستمزد پیش بینی شده از استرالیا ، و داغتر از قرائت قیمت مصرف کننده و تولید کننده در انگلیس بود.

با این حال ، قیمت کلی منطقه­ای یورو بیشتر مطابق انتظار ، قرائت تورم خوش خیم را نشان داد. جلسه آمریکای شمالی با یک بررسی خصوصی هفتگی از وام های رهنی و به دنبال آن شروع ساخت مسکن در ماه اکتبر آغاز می شود که انتظار می رود نسبت به نرخ سالانه 1.415 میلیون سپتامبر افزایش ملایمی داشته باشد.

پیش بینی می شود پروانه های ساختمانی اکتبر از نرخ سالانه 1.553 میلیون سپتامبر حداقل افزایش را داشته باشد. انتظار می رود CPI کانادا نسبت به نرخ سپتامبر سال گذشته حداقل 0.5 درصد افت داشته باشد.

رئیس جمهور فدرال شیکاگو ایوانز در ساعات معاملات صبح ایالات متحده و رئیس جمهور فدرال نیویورک ویلیامز ، رئیس فدرال سنت نیویورک بولارد ، رئیس جمهور فدرال دالاس و کاپلان و رئیس فدرال آتلانتا بوستیک در بعد از ظهر سخنرانی خواهند کرد. اعلامیه های سود شامل Lowe’s ، Target و TJX قبل از افتتاح وال استریت و NVIDIA و Copart پس از بسته شدن آن خواهد بود.

طلا/ نقره

ما به خصوص مانند پیش بینی فدرال رزرو از یک فضای متلاطم برای اقتصاد پیش رو ، بسیار بدبین هستیم. مطمئناً ، ایجاد ضعف(کاهش) در دلار یک حمایت بالقوه برای قیمت ها است ، اما ممکن است شکست قطعی زیر 92.00 در شاخص دلار ایجاد شود تا به اندازه کافی علاقه به ارز ایجاد کند تا تعصب اولیه نزولی امروز را خنثی کند.

سرمایه گذاری در ETF های طلا همچنان به بازارهای دیگر (یعنی سهام) ادامه دارد و بازار طلا از آنچه که باید در یک فصل تقاضای هند قوی باشد ، بهره نمی برد. با این حال ، حمایت غیرمستقیم از قیمت ها لیستی است که همیشه در حال گسترش است و پیش بینی می کند ارزهای دیجیتال برای دستاوردهای تاریخی آماده باشند.

به این نکته باید توجه داشت که یک تحلیلگر جریان اصلی دیروز پیش بینی کرد بیت کوین می تواند در سال آینده تا 40000 دلار معامله شود! از طرف دیگر ، معلوم نیست که انفجار در بیت کوین به معنای سود قابل توجه طلا باشد ، زیرا بسیاری فکر می کنند بیت کوین جایگزین طلا است.

در حالی که اقدامات قیمت گذاری انگلستان در طول شب نشان دهنده احتمال تورم است ، تجارت همچنان در پذیرش این دیدگاه مردد است. دیروز ETF های طلا و نقره با طغیان قیمت مواجه طلا با چهارمین روز نزولی روبرو شده و بزرگترین ETF طلا شاهد پایین آمدن منابع خود در پایین ترین سطح در چهار ماه گذشته است.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا محدودیت های جدیدی را در رستوران ها ، بارها ، سالن های ورزشی و سایر اماکن ایجاد کرده است و ما فکر می کنیم تجارت ثبات ندارد.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده