برنامه حفاری الماس در پروژه La India ، نیکاراگوئه

استخراج طلا از معادن روسیه
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 10, 2020 | 11:40 زمان مطالعه < 1 دقیقه

Condor Gold (CNR: LSE) برنامه حفاری الماس را روی نقاط مشخص شده در نقشه با فاصله نزدیک 4000 متر را در داخل گودال آزاد در پروژه La India ، نیکاراگوئه آغاز کرده است. این شرکت قصد دارد فاصله گودال حفاری را در داخل گودالهای اولیه با درجه ریز برنامه ریزی شده در شریان اصلی La India تقویت کند ، تا تراکم نمونه مورد نیاز را برای نهایی کردن طرح های گودال و برنامه های معدن قبل از تولید فراهم کند.

این معدن ارزش خوبی برای این شرکت به وجود می آورد زیرا گودال روباز La India میزبان ذخیره معدنی احتمالی 675،000 اونس طلا است و تخمین زده می شود با هزینه های کل نقدینگی 690 دلار در هر اونس کار کند.

مارک چایلد ، مدیر اجرایی کاندور گلد اظهار داشت: “با پیشرفت کاندور به سمت تولید ، تصمیم گرفته شده است که تولید معدن را با گودال های شروع کننده درجه بالا در داخل گودال مجاز روباز اصلی La India و گودال مجاز روباز Metiza با درجه بالا آغاز کند”.

قیمت سهام امروز صبح صعود کرد و به بالاترین قیمتp 50رسید. در حال حاضر بالاترین قیمت سالانه p62است و اگر خط قرمز شکسته شود ، پیش خرید کننده­های سهام  می توانند در مسیر خود قرار بگیرند.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده