پروژه بزرگ استخراج طلا توسط SolGold

قیمت آتی طلا و نقره
اخبار طلا و سکه sarayetala دسامبر 22, 2020 | 20:14 زمان مطالعه < 1 دقیقه

سولگولد (SOLG:LSE)  بازار کسکیبل پروجکت خود را که توسط اکپلوریسیون نووماینینگ اس. آ ، یک شرکت تابعه 85٪ متعلق به سولگولد است ، به روز کرده است.

این شرکت می گوید: “دریلینگ با هدف طلا- مس سنگ آذرین تندایاما-آمریکا در حال حاضر از طریق کانی سازی سولفید مس کالکوپیریت قوی قابل مشاهده در یک نفوذ کوارتز دیوریت تلاقی می کند.”

این گزارش همچنین خاطر نشان می کند ، کانی سازی متقاطع در تندایاما-آمریکا بسیار شبیه به نفوذ منبع کوارتز دیوریت “QD10” در پرچمدار پروژه آلپالا شرکت است که فقط 3 کیلومتر به جنوب فاصله دارد. نفوذ منبع QD10 در آلپالا تقریباً به طور کامل مسئول وجود هسته درجه بالای رسوب است که دارای 442 Mt در 1.40٪ CuEq حاوی 3.8 Mt Cu و 12.3 Moz Au در اندازه گیرها به علاوه دسته­های نشان داده شده است.

مدیر عامل شرکت سولگولد ، نیکلاس ماتر اظهار داشت: “این کشف به طور قابل توجهی در روند پیشرفت آلپالا تأثیر خواهد گذاشت. ما باید تأثیر آن را بر زیرساخت های سایت در حال حاضر برنامه ریزی شده و دقیق ارزیابی کنیم ، اما این یک مسئله با کیفیت بالا است. اکتشافات بیشتر مس و طلا به اعتبارات قابل توجه آلپالا در بازار قدرتمند مس و طلا و یک کشور حامی اضافه خواهد کرد. میزبان دیوریت کوارتز با شباهت های بسیار زیاد به نفوذ غنی شده QD10 در آلپالا ، واقعاً یک عنصر دلگرم کننده است.

قیمت سهام در سال جاری عملکرد خوبی داشته است و می تواند موج قبلی در 39.05 را از بین ببرد. در این صورت ، روند صعودی می تواند همچنان در بالاترین سطح نمودار در سطح 43.90 مجددا ادامه یابد.

برچسب ها :

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده