استراتژی و پیش بینی قیمت نقره در سال 2021

قیمت طلا و نقره در سال 2021
اخبار طلا و سکه sarayetala اکتبر 18, 2020 | 18:25 زمان مطالعه 2 دقیقه

طی چند ماه گذشته، ما به شکلی گسترده نمایی کلی از وضعیت طلا را پوشش داده ایم و شما باید تا به امروز در مقایسه با دیگران نسبت به این موضوع آگاهی بیشتری کسب کرده باشید. با این حال، با توجه به اینکه بانک مرکزی آمریکا کارت های خود را از قبل به نمایش گذاشته و اقدامات انگیزه بخش و تحریک کننده  تکمیلی نیز تا مدتی پس از انتخابات انجام نخواهد شد، وقت آن است که فعلا کاربرد طلا را کنار گذاشته و به دنبال فرصت های دارای پاداش های بالا و احتمال ریسک کمتر در کاربرد نقره باشیم.

من در حال حاضر می دانم که شما چه فکر می کنید. ما برخی از  سهام های استخراج شده کم ارزش را که شما احتمالا از آنها غافل شده اید شناسایی کرده ایم. واقعیت این است که بسیاری از شما در طیف وسیعی از سهام  استخراج شده موجود سرمایه گذاری کرده و مقادیر زیادی از کالا های فیزیکی را در گذشته خریداری کرده اید، بنابر این  در  جایگاه خوبی قرار دارید. با این حال، سرمایه گذاران دارای “سرمایه های مخاطره آمیز”  بیشتر که می خواهند “افزایش ناگهانی” و بالقوه در ارزش نقره به حدود بیش از 29.50 دلار را هدف قرار دهند، کاربرد  یک راهبرد حساب شده مربوط به سهام های مخاطره آمیز را مد نظر قرار می دهند.

اگر می خواهید نسخه جدید و رایگان “کتاب بزرگ و مهم مرتبط با روند تغییرات ارزش طلای” ما را دریافت کنید، این نسخه با استفاده از اسلاید های مربوط به نقره به روز می شود. این کتابچه که به صورت ماهانه به روز می شود، تمام تجزیه و تحلیل های کمی در بازار فلزات گرانبها را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید درخواست خود را از طریق این لینک ارائه دهید: کتاب بزرگ و رایگان روند تغییر ارزش طلا.

با توجه به اینکه قرارداد مارس در حال حاضر  سود های گسترده و فراوانی را نشان داده است، ما نگرانیم که ممکن است افزایش قیمت تا مدتی پس از انقضای قرارداد آتی رخ ندهد. بنابر این، ما همان طور که فروش یک اختیار خرید سهام نقره به ارزش 35.00 دلار مربوط به آوریل 2021 را در مقابل  سهام 29.50 دلاری پیشنهاد می کنیم، خرید سهام آتی  نقره مربوط به آوریل 2021 به ارزش 29.50 دلار را نیز  توصیه می کنیم. این استراتژی نوعی گسترش صعودی، مخاطره آمیز و حساب شده را در اختیارات خرید سهام ایجاد می کند و هزینه آن 3500 دلار است، در حالی که اگر ارزش سهام های آتی نقره در هر اونس بیش از 35 دلار برآورد شود، در تاریخ انقضای قرارداد، یعنی 25 مارس 2021، حد اکثر سود شما 27500 دلار خواهد بود. ما معتقدیم که این استراتژی به یک وضعیت دارای پاداش بالا  و ریسک  کمتر دست می یابد. اگر می خواهید در مورد پیشرفت ها و استراتژی هایی که ما به کار می گیریم اطلاعاتی جدید و به روز دریافت کنید، لطفا برای ثبت نام در یک دوره آزمایشی رایگان و دو هفته ای با کلیک بر روی پیوند  زیر ثبت نام کنید: ثبت نام آزمایشی دو هفته ای Blue Line Express.

مطالب مرتبط

مطالب برگزیده